AC0402FR-07200RL
MFR.Part #
AC0402FR-07200RL
JLCPCB Part #
C144784
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS