AC0402FR-071R24L
MFR.Part #
AC0402FR-071R24L
JLCPCB Part #
C910902
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS