AC0402FR-0711K5L
MFR.Part #
AC0402FR-0711K5L
JLCPCB Part #
C226758
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS