AC0402DRE078K2L
MFR.Part #
AC0402DRE078K2L
JLCPCB Part #
C6458679
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS