AC0402DRE07750RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402DRE07750RL
JLCPCB Part #
C20141260
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS