AC0402DRE07680RL
MFR.Part #
AC0402DRE07680RL
JLCPCB Part #
C7209855
Description
-55℃~+155℃ 63mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS