AC0402DRE07360RL
MFR.Part #
AC0402DRE07360RL
JLCPCB Part #
C20141238
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS