AC0402DRE072K2L
MFR.Part #
AC0402DRE072K2L
JLCPCB Part #
C20141228
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS