AC0402DR-078K2L
MFR.Part #
AC0402DR-078K2L
JLCPCB Part #
C6113478
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS