AC0402DR-0712KL
MFR.Part #
AC0402DR-0712KL
JLCPCB Part #
C226684
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS