AC0201JR-071K2L
MFR.Part #
AC0201JR-071K2L
JLCPCB Part #
C144824
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS