AC0201FR-1356RL
MFR.Part #
AC0201FR-1356RL
JLCPCB Part #
C5552058
Description
-55℃~+155℃ 50mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS