AC0201FR-1347RL
MFR.Part #
AC0201FR-1347RL
JLCPCB Part #
C20141185
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS