AC0201FR-1347KL
MFR.Part #
AC0201FR-1347KL
JLCPCB Part #
C5552054
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS