AC0201FR-0773R2L
MFR.Part #
AC0201FR-0773R2L
JLCPCB Part #
C2096257
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS