AC0201FR-0768RL
MFR.Part #
AC0201FR-0768RL
JLCPCB Part #
C226604
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS