AC0201FR-075K76L
MFR.Part #
AC0201FR-075K76L
JLCPCB Part #
C850685
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS