AC0201FR-075K49L
MFR.Part #
AC0201FR-075K49L
JLCPCB Part #
C2096438
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.49kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS