AC0201FR-0752R3L
MFR.Part #
AC0201FR-0752R3L
JLCPCB Part #
C2096456
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS