AC0201FR-07523KL
MFR.Part #
AC0201FR-07523KL
JLCPCB Part #
C2096861
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS