AC0201FR-074R87L
MFR.Part #
AC0201FR-074R87L
JLCPCB Part #
C4316963
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.87Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS