AC0201FR-074R02L
MFR.Part #
AC0201FR-074R02L
JLCPCB Part #
C2097705
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 25V 4.02Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS