AC0201FR-074K7L
MFR.Part #
AC0201FR-074K7L
JLCPCB Part #
C226571
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS