AC0201FR-07487KL
MFR.Part #
AC0201FR-07487KL
JLCPCB Part #
C4002638
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS