AC0201FR-0747K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0201FR-0747K5L
JLCPCB Part #
C226559
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 47.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS