AC0201FR-07470RL
MFR.Part #
AC0201FR-07470RL
JLCPCB Part #
C226558
Description
-55℃~+155℃ 25V 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS