AC0201FR-0743K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0201FR-0743K2L
JLCPCB Part #
C4118839
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS