AC0201FR-07412RL
MFR.Part #
AC0201FR-07412RL
JLCPCB Part #
C2096812
Description
-55℃~+155℃ 25V 412Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS