AC0201FR-073R09L
MFR.Part #
AC0201FR-073R09L
JLCPCB Part #
C4308253
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.09Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS