AC0201FR-073K83L
MFR.Part #
AC0201FR-073K83L
JLCPCB Part #
C4285746
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS