AC0201FR-073K09L
MFR.Part #
AC0201FR-073K09L
JLCPCB Part #
C850673
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.09kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS