AC0201FR-0738R3L
MFR.Part #
AC0201FR-0738R3L
JLCPCB Part #
C3942623
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS