AC0201FR-07383RL
MFR.Part #
AC0201FR-07383RL
JLCPCB Part #
C3960960
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS