AC0201FR-07365KL
MFR.Part #
AC0201FR-07365KL
JLCPCB Part #
C2098288
Description
-55℃~+155℃ 25V 365kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS