AC0201FR-07360KL
MFR.Part #
AC0201FR-07360KL
JLCPCB Part #
C226519
Description
-55℃~+155℃ 25V 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS