AC0201FR-07332RL
MFR.Part #
AC0201FR-07332RL
JLCPCB Part #
C226510
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS