AC0201FR-072R26L
MFR.Part #
AC0201FR-072R26L
JLCPCB Part #
C4020685
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.26Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS