AC0201FR-07267KL
MFR.Part #
AC0201FR-07267KL
JLCPCB Part #
C2096549
Description
-55℃~+155℃ 25V 267kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS