AC0201FR-07220RL
MFR.Part #
AC0201FR-07220RL
JLCPCB Part #
C226468
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS