AC0201FR-071R69L
MFR.Part #
AC0201FR-071R69L
JLCPCB Part #
C4106481
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.69Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS