AC0201FR-071R43L
MFR.Part #
AC0201FR-071R43L
JLCPCB Part #
C3925975
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS