AC0201FR-071K62L
MFR.Part #
AC0201FR-071K62L
JLCPCB Part #
C910613
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS