AC0201FR-0719K6L
MFR.Part #
AC0201FR-0719K6L
JLCPCB Part #
C2096083
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS