AC0201FR-07182RL
MFR.Part #
AC0201FR-07182RL
JLCPCB Part #
C2095856
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS