AC0201FR-0714R7L
MFR.Part #
AC0201FR-0714R7L
JLCPCB Part #
C2095894
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS