AC0201FR-0714K3L
MFR.Part #
AC0201FR-0714K3L
JLCPCB Part #
C910602
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS