AC0201FR-07130KL
MFR.Part #
AC0201FR-07130KL
JLCPCB Part #
C226414
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS