AC0201FR-0710KL
MFR.Part #
AC0201FR-0710KL
JLCPCB Part #
C144833
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS