AA2512JK-07910RL
MFR.Part #
AA2512JK-07910RL
JLCPCB Part #
C3935966
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS