AA2512JK-07820RL
MFR.Part #
AA2512JK-07820RL
JLCPCB Part #
C4023398
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS